Pozor! Mimoriadne obmedzenie dobierok!

Od 16.03 kvôli bezpečnostným opatreniam kuriérskej spoločnosti, musíme zásielky posielať bez dobierky. Všetky objednávky vieme poslať len po úhrade vopred na účet. Bude to momentálne jediný možný spôsob platby.


 

Získané certifikáty:

 

 

 

Záruky kvality služieb:

 

 

Obchodní partneri:

 

 

NOVINKY

arr3Rýchla expedícia tovaruViac ako 5000 produktov skladom. Expedícia do 48 hodín.... arr3FGYM.SK - Sport WebshopHľadáte niečo pre vaše deti, ktoré sú už väčšie? Napr. zimné korčule, kolieskové korčule alebo iné...

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Mgr. Ladislav Ferenci - webshop
Riadok 415/47
922 41 Drahovce
tel: 0918 307 850
fbaby@gmail.com

O NÁS

Važení návštevníci,

vitajte na stránkach internetového obchodu FBABY.SK. Sme radi, že ste si nás našli a dúfame, že budete s našimi službami spokojní.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011 prostredníctvom internetového obchodu FGYM.SK - Sport Webshop, ktorý má čoraz viac a viac priaznivcov. Preto sme sa rozhodli našu ponuku rozšíriť o detské a kojenecké potreby, pre ktoré sme pripravili úplne novú stránku.

Náš obchod Vám ponúka viacero výhod. Okrem stálych zľiav od 5 - 30 % na všetky produkty, Vám ponúkame možnosť osobného odberu (prakticky non-stop, teda aj cez víkendy a sviatky). Centrálnym skladom máme viac ako 5000 produktov, ktoré vieme do 48 hodín vyexpedovať.

Na Slovensku zastupujeme spoločnosť CARERO, s.r.o., ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou kojeneckého a detského tovaru (oblečenie, plienky, nábytok, kojenecké potreby, autosedačky, cestoné postielky, stoličky, kočíky a atď.).

V našej ponuke nájdete produkty od viacerých výrobcov, ako CARETERO, PLAYTO, AKUKU, BOBAS FASHION, KOALA, SENSILLO, JARDREW, BOBO BABY, TEGA BABY, NEW BABY, WOMAR A MILLYMALLY a ďalších.


S pozdravom

 

FBABY.SK - Baby Webshop

 


YTBiYz